RADA GMINY

Przewodniczący Rady Gminy

Dominik KREKORA

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 1

Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy

Bernadeta CHODASEWICZ

Radna wybrana w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 4

Członkowie Rady Gminy:

Dominik KREKORA

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 1

Bogusława TOKARZ

Radna wybrana w wyborach uzupełniających 23 kwietnia 2015 roku z okręgu wyborczego nr 2

Ryszard KLENIUK

Radny wybrany w wyborach uzupełniających 8 listopada 2015 roku z okręgu wyborczego nr 3

Maria KACIK

Radna wybrana w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 5

Ryszard BIERUT

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 6

Elżbieta CWEK

Radna wybrana w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 7

Lucjan KOPER

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 8

Arkadiusz SMĘDZIK

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 9

Edward SZULIN

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 10

Piotr GLINA

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 11

Tadeusz CENARSKI

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 12

Marta SYPOSZ

Radna wybrana w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 13

Sylwia DEMIDOWICZ

Radny wybrany w wyborach samorządowych 25 marca 2018 roku z okręgu wyborczego nr 14

Mateusz GNACZY

Radny wybrany w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku z okręgu wyborczego nr 15